2018 December 19 - چهار شنبه 28 آذر 1397
توهین رئیس جمهور رژیم صهیونیستی به ملت ایران
کد مطلب: ٩٣٠٧ تاریخ انتشار: ١٣ مهر ١٣٩٧ - ١٢:١٦ تعداد بازدید: 92
صفحه نخست » دین » مطلب ویژه
توهین رئیس جمهور رژیم صهیونیستی به ملت ایران

رژیم صهیونیستی از آلمان خواست که از تلاش برای دور زدن تحریم‌های آمریکا خودداری کند.

به گزارش خبرگزاری عتبات "رئوون ریولین" رئیس جمهور رژیم صهیونیستی از "آنگلا مرکل" صدر اعظم آلمان خواست به کارزار آمریکا برای فشار به ایران همراهی کرده و از تلاش برای حفظ توافق هسته‌ای دست بردارد.

ریولین که در اقامتگاهش در قدس اشغالی در حضور مرکل صحبت می‌کرد، ایران را به یک جانور تشبیه کرد و گفت: از نظر ما، اکنون زمان پیوستن به تحریم‌های مؤثر علیه ایران است، نه [زمان] دور زدن آن‌ها. این جانور ایرانی را باید گرسنه نگه داشت، نه اینکه به آن غذا داد. این تنها راه تضمین ثبات در جهان است.

وی در ادامه از مرکل به دلیل حمایت از رژیم صهیونیستی و مقابله او با آنچه ریولین یهود ستیزی در آلمان خواند، تمجید کرد. وی بیان کرد: درسی که تاریخ به ما داده این است که ما نباید به هیچ وجه یهودستیزی یا نژادپرستی را تحمل کنیم. هرکجا که زمینی حاصل خیز برای چنین چیزی وجود دارد، ما باید این تهدیدات وحشتناک را ریشه‌کن کنیم.

مرکل در واکنش اظهار داشت: برلین و تل‌آویو به گفت‌وگو درباره مسئله هسته‌ای ایران ادامه خواهند داد.

او پیشتر در دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هم گفته بود که باید هر کاری لازم است برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای انجام داد. وی در موزه هولوکاست واقع در قدس اشغالی نیز گفت: سوال این است که آیا یک توافقنامه می‌تواند این هدف را محقق کند یا نه.

منبع ابنا

انتهای پیام

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: