2018 December 19 - چهار شنبه 28 آذر 1397
وام یک میلیونی برای دانشجویان
کد مطلب: ٩٣٦٦ تاریخ انتشار: ١٦ مهر ١٣٩٧ - ١٤:٣٢ تعداد بازدید: 111
صفحه نخست » عمومی » اخبار برگزیده
وام یک میلیونی برای دانشجویان

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری: وام یک میلیونی با اقساط 20 ماهه برای دانشجویانی که قصد پیاده روی اربعین را دارند، در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری عتبات، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شرکت دانشجویان و فرهیختگان در راهپیمایی عظیم اربعین حاوی این پیام است که دانشگاهیان و فرهیختگان همراه آحاد مردم نقش خود را ایفا کرده اند.

وی افزود: بنا به دستورالعمل اجرایی به واحد های دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد که دانشجویان و اساتید میتوانند با ارائه گذرنامه دارای اعتبار و داشتن مهر ورود و خروج به کشور عراق مجاز و موجه شده و با مرخصی اساتید نیز مشروط به برگزاری کلاس‌های جبرایی موافقت خواهد شد. همچنین در این بخشنامه از مسئولان واحدها خواسته شده است که همکاری لازم را برای دریافت مرخصی استحقاقی کارکنان داشته باشند.

کلانتری گفت: برای آسانی و رفاه حال دانشجویان در سفر اربعین، صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی  به دانشجویانی که به صورت انفرادی یا گروهی سفر می کنند 1 میلیون تومان وام با اقساط 20 ماهه پرداخت می شود.

وی ادامه داد: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان کرمانشاه، ایلام، لرستان و خوزستان که در نوار مرزی ایران و عراق قرار دارند از خانواده دانشگاهیان استقبال خواهند کرد. علاوه بر این واحدها، استان‌های خراسان رضوی،خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، اردبیل و آذربایجان شرقی نیز در حد امکان آماده پذیرانی از زائران کشورهای پاکستان، افغانستان، ترکیه و آذربایجان خواهند بود.

انتهای پیام
Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: