2019 January 18 - جمعه 28 دي 1397
دل نوشته
کد مطلب: ٩٧٠٦ تاریخ انتشار: ١٧ آبان ١٣٩٧ - ١٦:٢٤ تعداد بازدید: 130
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
جامانده از قافله عشاق رضوی
دل نوشته

معنی جا مانده را وقتی میفهمی که دیگر پاهایت توان رفتن ندارد و وقتی میفهمی که اشک چشمانت اجازه دیدن مسیر را نمیدهد و فقط حسرت نصیبت می شود.....

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری عتبات؛ حال وهوای شلوغ و پر ازدحام مشهد رو از تلویزیون که نگاه میکنم انگار فقط من جامانده ام ازکاروان خورشید...

چیزی به جز اه و حسرت رو لب هایم و اشک در چشمانم نیست.

جامانده ام .... و جز سکوت چیزی روی لبم نمی آید

معنی جامانده را وقتی می فهمی که دور وبرت که نگاه کنی ببینی همه دوستانت رفتند و فقط تو ماندی.

معنی جامانده را وقتی میفهمی که دیگر پاهایت توان رفتن ندارد و وقتی میفهمی که اشک  چشمانت اجازه دیدن مسیر را نمیدهد و فقط حسرت نصیبت میشود.

مشهد الرضا به ویژه صحن انقلاب این روز و شبان قدمگاه عاشقان زمینی و فرشتگان آسمانی است همه آمده اند تا روز عزای پسر غریب فاطمه کنار مضجع شریفش باشند همه آمده اند تا زمینیان با اشک چشمانشان و ملائکه با بال و پرشان صحن و سرای امام خود را آب و جارو بزنند.

همه آمده اند تا به پنجره فولاد امام رضا دخیل ببندند و حاجت بخواهند تا امام رضا برایشان دعا کند. اری اگر امام رضا دعا کند حتما مستجاب میشود.

ازدحام کنار سقاخانه طلایی یعنی همه تشنگان جمع شدند تا از دستان مهربان امام غریب که خود روزی در همین شهر به یاد جد غریبش با لب تشته جان داد آب بنوشند.

تمام صحن ها رو فرش کرده اند تا زائر امام رضایی که خود روزی فرش های حجره را کنار زد تا همانند سید الشهدا بر روی خاک جان بدهد خاکی نشود.

آری اینها همه از مهربانی های شمش الشموس است .

امروز همه شیعیان همراه با زنان نوغانی شده اند تا امام غریب نباشد.آمده اند ثابت کنند که ایرانی هاهمیشه مدافع ولایت و امامت هستند.

دیروز زنان نوغان مهریه بخشیدند تا در تشییع پیکر امام حضور داشته باشندونگذارند بدن پسر فاطمه در غربت و بی کسی دفن شود.

امروز ما نیز با زنان ومردان و با جوانان و موی سفیدان مان پای کار هستیم تا آخرین پسر فاطمه در غربت و غریبی نباشد.با جان و مال و هستی مان تضمین میکنیم که مدافع پسرفاطمه باشیم در برابر دشمنان در زمان ظهور.

امروز اگر زیارت حرم خورشید جا مانده ایم اما ازهمینجا زیارتت را به جای می آوریم و دعا میکنیم که دعا کنی برایمان تا از شهادت در رکاب حضرت مهدی عج جا نمانیم.....

انتهای پیام/

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: