بنیاد فرهنگی روایت فتح در هفته دفاع مقدس با چهار نمایشگاه از آثار انجمن عکاسان و انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس حضور فعال دارد. نمایشگاهی به همت انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس بنیادفرهنگی روایت فتح و با عنوان یاد یاران متشکل از ۳۷ اثر عکاسان انقلاب و دفاع مقدس از امروز تا […]

بنیاد فرهنگی روایت فتح در هفته دفاع مقدس با چهار نمایشگاه از آثار انجمن عکاسان و انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس حضور فعال دارد.

نمایشگاهی به همت انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس بنیادفرهنگی روایت فتح و با عنوان یاد یاران متشکل از ۳۷ اثر عکاسان انقلاب و دفاع مقدس از امروز تا پایان هفته دفاع مقدس در گالری ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

همچنین همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکس «عطش شهادت» به همت این انجمن از جمعه ۳۱ شهریورماه در فرهنگسرای ارسباران بر پا شده است.

در این نمایشگاه عکس‌هایی از شهید منصور عطشانی و همسرش رضیه غبیشی از اعضای این انجمن به نمایش در آمده است؛ زوج عکاسی که آغاز زندگی مشترکشان با آغاز جنگ مصادف شد و با وجود همه خطرات، آبادان و جزیره مینو را ترک نکردند و زندگی مشترکشان را در خط مقدم آغاز کردند.

نمایشگاه دیگری نیز با عنوان یک حماسه یک ملت متشکل از ۳۰ اثر از محمدحسین حیدری، عکاس انقلاب و دفاع مقدس ازروز دوشنبه ۳ مهر لغایت ۱۰ مهر ۱۴۰۲ به همت انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس بنیادفرهنگی روایت فتح و با مشارکت فرهنگسرای نیاروان و بنیاد حفظ آثاروارزشهای دفاع مقدس  برپا خواهد شد. همزمان با افتتاحیه این نمایشگاه نشست خبری با حضور مینو خانی پژوهشگر حوزه دفاع مقدس، محسن سلیمانی مدرس دانشگاه و گرافیست و محمد حسین حیدری مدیر این انجمن با موضوع بررسی نقش عکاسان در دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

در همین راستا به همت انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیادفرهنگی روایت فتح نیز با همکاری فرهنگسرای نیاوران و بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، نمایشگاه پوسترهای دفاع مقدس از روز دوشنبه تا پایان هفته در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

بازدید از این نمایشگاه‌ها برای عموم علاقه مندان آزاد و ساعت بازدید نیز از ۹ صبح لغایت ۱۸ عصر است.