سفیر کشور عربستان در عراق به همراه هیأتی ضمن تشرف به زیارت حرم مطهر حضرت امام حسین (علیه السلام) با تولیت آستان قدس حسینی دیدار نمود و از مهمترین پروژه های انسانی و خدماتی آستان قدس حسینی مطلع شد.  حاج حسن رشید العبایجی تولیت آستان قدس حسینی در این دیدار ضمن تبیین اهمیت پروژه هایی […]

سفیر کشور عربستان در عراق به همراه هیأتی ضمن تشرف به زیارت حرم مطهر حضرت امام حسین (علیه السلام) با تولیت آستان قدس حسینی دیدار نمود و از مهمترین پروژه های انسانی و خدماتی آستان قدس حسینی مطلع شد. 

حاج حسن رشید العبایجی تولیت آستان قدس حسینی در این دیدار ضمن تبیین اهمیت پروژه هایی که آستان قدس حسینی جهت خدمت به زائران محترم اجرا می نماید، بر همکاری مشترک بین دو کشور عراق و عربستان و تلاش برای همکاری در برخی از پروژه هایی که در خدمت منافع عمومی دین مبین اسلام می باشد، تاکید نمود. 

عبدالعزیز الشمری سفیر کشور عربستان نیز اظهار داشت: من از سفر به کربلا و زیارت آستان قدس حسینی برای اولین بار بسیار خرسند هستم. در این سفر علاوه بر پیشرفت عمرانی حاصل شده در کربلا، شاهد نظافت و زیبایی در تمامی زمینه ها بودیم. این شهر یک شهری نمونه برای دیگر شهرهای توسعه یافته به شمار می رود.

سفیر کشور عربستان در خاتمه گفت: آمدن ما به زیارت آستان قدس حسینی حامل پیام دوستی و مودت برای همگان است. دو کشور عربستان و عراق تلاش می نمایند تا به تکامل اقتصادی و سیاسی و دینی مشترک دست یابند.