سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای موکب‌­های دارای مجوز از ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات اشناسه ملی صادر می‌کند.در شصت و هفتمین جلسه هیأت موضوع ماده ۹ آیین­ نامه پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی مقرر شد برای موکب‌­های دارای مجوز از ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات از طریق اداره کل پایگاه اطلاعات اشخاص […]

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای موکب‌­های دارای مجوز از ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات اشناسه ملی صادر می‌کند.
در شصت و هفتمین جلسه هیأت موضوع ماده ۹ آیین­ نامه پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی مقرر شد برای موکب‌­های دارای مجوز از ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات از طریق اداره کل پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی شناسه ملی صادر شود.
به گزارش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، شصت و هفتمین جلسه هیأت موضوع ماده ۹ آیین­ نامه پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی که با حضور سعادتیان معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و رئیس هیات مدیره و نیز اعضای هیأت برگزار شد، عملکرد سال ۱۴۰۲ اداره کل پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی و دبیرخانه هیأت ماده ۹ بررسی شد.
رئیس هیأت ماده ۹ بر ساماندهی و شناسه دار کردن مواکب حسینی تأکید کرد و گفت: فعالیت‌های این مواکب در ایام اربعین به جهت رفاه حال زائرین حرم امام حسین (ع) از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
سعادتیان گفت: به منظور حمایت از این فعالیت ­ها ضروری است تا این مواکب ساماندهی و شناسه ملی برای آن‌ها در نظر گرفته شود. در نهایت با نظر هیأت ماده ۹، مقرر شد برای موکب­های دارای مجوز از ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات از طریق اداره کل پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی شناسه ملی صادر شود.

  • منبع خبر : www.atabat.org/0001qJ